Święta Puszcza
Archidiecezjalne Centrum Duchowości

Aula Dobry Pasterz

Aula mieści się w domu Dobrego Pasterza na parterze na prawo od recepcji.  Jest to największa nasza sala konferencyjna, która w zależności od potrzeb i preferencji naszych Gości  mieści 80-100 osób. Jest to również nasza najnowsza aula. Na wyposarzeniu auli są: rzutnik, dwa mikrofony stacjonarne, jeden mikrofon bezprzewodowy , flipchart.


Aula Owieczka

Aula znajduje się na pierwszym piętrze domu Owieczka. W auli w zależności od preferencji zmieści się maksymalnie 60 osób. Na wyposarzeniu auli są: mikrofon bezprzewodowy i stacjonarny oraz rzutnik.


Sala Słowa Bożego

Sala Słowa Bożego znajduje się na pierwszym piętrze domu Dobry Pasterz. Sala pomieści maksymalnie 40 osób (krzesła i stoły), ma też dość niepowtarzalny klimat, ponieważ szyby okien są zdobione witrażami. W sali Słowa Bożego znajduje się telewizor.


Sala audiowizualna

Sala audiowizualna znajduje się na pierwszym piętrze domu Dobry Pasterz. Sala wyposażona w rzutnik, pomieści maksymalnie 30 osób - krzesła i stoły.

 

Sala 106

Sala 106 znajduje się na parterze w domu Owieczka. Sala przeznaczona dla maksymalnie 30 osób. W tej sali mamy do dyspozycji stoły i krzesła.  

 

Sala 206

Sala 206 znajduje się na parterze w domu Owieczka. Sala przeznaczona dla maksymalnie 30 osób. W tej sali mamy do dyspozycji stoły i krzesła.  

Kontakt

Centrum Duchowośći
Archidiecezji Częstochowskiej
ŚWIĘTA PUSZCZA
ul. Świętej Puszczy 6
42-256 Olsztyn k. Częstochowy

tel. +48 506 394 672
tel. +48 34/328-50-98

e-mail:
biuro@swietapuszcza.pl

dotpay.jpg

Galeria